Grozs
0 produktu
 
Ražotāji
 

ASPOL PC-15 Plus

ASPOL PC-15 Plus
Palielināt

Cena: 2.56 Ls
Pieejamība: Pre-Order
Veids: 5 kg
Ražotājs: Aspol

Daudzums: Pievienot grozam Go Back
(Šī produkta minimālais daudzums ir 42)

Pielietošana un īpašības: Līmes šķīduma ASPOL PC-15 PLUS sastāvā ir cements, izkliedējošs kopolimērs un celulozes ēteris. Šo līmes šķīdumu pielieto keramisko, akmens masas un akmens flīžu uzklāšanā uz ģipša, betona sienām, kā arī grīdām, terasēm, balkoniem. Telpu iekšpusē un ārpusē. Ir piemērots arī mūrēšanai, virsmu izlīdzināšanai un špaktelēšanai, kā arī flīžu likšanai uz apsildāmas virsmas. Šis līmes šķīdums ir aukstumizturīgs un ūdensizturīgs. Līmes šķīdumam ASPOL PC-15 PLUS ir raksturīga ar labu izturību, augstu elastību, kā arī tā ir parocīga lietošanā. Tā kā tieši šī līme ir ar paaugstinātu elastību, tad to var izmantot arī uzklājot flīzes uz koka materiāla virsmām.

Pamata sagatavošana: Pamatam jābūt izturīgam un stipram, attīrītam no netīrumiem, putekļiem, kā arī tā nedrīkst būt taukaina vai eļļaina. Pamats var būt sauss jeb viegli mitrs. Birstošās daļiņas no pamata ir jālikvidē. Nelīdzenu (līdz 5mm) pamatu var izlīdzināt ar šo pašu līdzekli ASPOL PC-15 PLUS.

Līmes šķīduma sagatavošana: Lai sagatavotu līmes šķīdumu ir jāizber ASPOL PC-15 PLUS ūdenī un jāizmaisa līdz viendabīgai un gludai masai. Ir derīga lietošanai 5 min, ik pa laiku samaisot vēl reiz – līdz 2 stundām. Proporcijas: 0,25 litri ūdens uz 1 kg ASPOL PC-15 PLUS. Šo līmes šķīdumu nav paredzēts gatavot telpā, kuras temperatūra ir mazāka par +5oC un lielāka par +30oC, kā arī tad ja vietā kur tiek sagatavota šī līme ir stiprs vējš vai stipra saule.

Flīžu likšana: Uz iepriekš sagatavotas virsmas ir jāuzsmērē neliels slānis līmes ar zoboto špakteli (no nerūsējošā tērauda vai plastmasas) un jāizlīdzina. „Zobiņu” izmēram uz špakteļa jābūt atkarībā no flīžu izmēra. Flīzēm, kuru izmēri ir 15x15, zobiņu izmēram jābūt 6 mm, flīzēm, kuru izmērs ir 30x30, zobiņu izmēram jābūt 8 mm. Flīzes nedrīkst slapināt. Nav liegts līmēt flīzes uz savienojumiem. Flīzēm jābūt uzliktām ne vēlāk kā 20 min pēc līmes uzklāšanas uz pamata. Flīzes uz sienām nekustās, bet pēc apmēram 10 min pēc flīžu uzlikšanas var flīžu novietojumu nedaudz koriģēt. Līme būs jau izžuvusi pēc 24 stundām. Bet pilnīga līmes izžūšana tiek garantēta pēc 3 dienām.

ASPOL PC-15 PLUS glabāšana: ASPOL PC-15 PLUS jāglabā aizvērtā veidā sausās telpās. Izmantošanas termiņš – 6 mēneši.

Darba rīku tīrīšana pēc ASPOL PV-15 lietošanas: Darba rīki jāmazgā ar ūdeni uz reizi pēc darba beigšanas.

Ievērībai: Līme satur cementu, tādēļ jāsargā no tās ādu un acis.

UZMANĪBU! Līmes izgatavotājs nenes atbildību par nepareizu līmes pielietošanu un tās rezultātiem. Ja ir kādi jautājumi vai neskaidrības lūgums iepriekš pajautāt.

Tehniskie parametri:
Maisīšanas proporcijas: 0,25 litri ūdens uz 1 kg ASPOL PC-15 PLUS (6,25 uz 25 kg)
Lietošanas laiks: Līdz 2 stundām.
Pamata temperatūra ne zemāka par +5oC , ne lielāka par +30oC
Fūgošana – pēc 24 stundām.
Pilnīga izžūšana pēc 3 dienām. Aukstuma/karstuma izturība no -20oC līdz +60oC
Pielietošana: No 2 līdz 4,5 kg/m2 , atkarībā no „zobiņu” izmēriem un pamata gluduma.
           
Sertifikāti: PZH B-1011/96