Grozs
0 produktu
 
Ražotāji
 

Veikala noteikumi

 

 Preci var pasūtīt

Mūsu Interneta veikalā www.buvet.lv Izvēlieties preci, norādiet to daudzumu, ielieciet grozā, aizpildiet pasūtījuma formu un nospiediet pogu „Noformēt ”. Uz savu e-pastu Jūs saņemsiet pasūtījuma apstiprinājumu. Lūdzam obligāti sagaidīt zvanu no mūsu menedžera pirms rēķina apmaksas - parasti tas notiek vienas dienas laikā. Ar menedžeri Jūs varēsiet vienoties par precīzu preču apjomu, cenu, piegādes laiku un izmaksām.  

 Tālrunis – 26008577 (tikai darba dienas no 10:00 līdz 17:00)

 Fakss – 67273325

 

   Ofiss Kr. Barona 87, Rīga, Latvija LV1001

 

   Pasūtījumi tiek pieņemti gan no privātpersonām, gan no juridiskām personām. 

Norēķinu veidi

 

Ar bankas pārskaitījumu


   Priekšapmaksa.
 Ja Jums nav noslēgts līgums ar  SIA ‘‘Safe Riga Group’’ , tad ir jāizmanto šo maksājuma veidu. Jūs varat veikt apmaksu banku filiālēs vai izmantojot internetbanku. Preces saņemšanas brīdī Jūs saņemsiet rēķinu un preču pavadzīmi. 

   Pēcapmaksa. Ja Jums ir noslēgts pēcapmaksas līgums ar SIA ‘‘Safe Riga Group’’  , tad varat izmantot šo maksājuma veidu. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums par preču piegādes laiku. Preces saņemšanas brīdī Jūs saņemsiet preču pavadzīmi. Apmaksu jāveic līdz pavadzīmē norādītajam termiņam. Jūs varat veikt apmaksu banku filiālēs vai izmantojot internetbanku.Skaidrā naudā


   Šo maksājuma veidu Jūs varat veikt tikai mūsu birojā un tikai par precēm, kuras atrodas mūsu noliktavā. 

 

 Pasūtījumu piegāde

 

   Mēs piegādājam preces ar savu transportu Rīgā un Latvijas teritorijā. Piegādes izmaksas tiek rēķināti katram pasūtījumam individuāli. Piegāde tiek veikta līdz mājas durvīm. Par preču izkraušanu ir atbildīgs klients; ja Jūs vēlaties lai mēs preci izkrautu un uznestu, tad spēkā stājas papildus izmaksas. 

 

Garantija

Internet Veika 

   Pircējam saņemot preci, jāpārbauda tās atbilstība un apjoms. Pavadzīmēs minētās preces ir SIA ‘‘Safe Riga Group’’  īpašums līdz pilnīgai apmaksas saņemšanai. 

 

   Atsaucoties uz LR MK noteikumiem Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu", "patērētājs var izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā..."2 un atdot Interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam, ja: 

 

1. iegādātā prece nav lietota; 

 

2. iegādātās preces oriģinālais iepakojums un komplektācija ir saglabāta un nesabojāta; 

 

3. pircējs var uzrādīt pirkumu apliecinošo dokumentu (kvīts). 

 

   LR Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā".1 

 

   Saskaņā ar LR MK noteikumiem Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu” 15.3. punktu, patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja preces tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai ir neatvietojamas lietas, vai preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas.2 

 

   Patērētājam nav atteikuma tiesību, ja prece tika izgatavota pēc patērētāja individuāla pasūtījuma: piegriezts stikls, zāģmateriāls, spogulis, izstrādājumi no stikla, koksnes utt. 

 

   Patērētājs — fiziskā persona, kas izsaka vēlēšanos iegādāties, iegādājas vai varētu iegādāties vai izmantot preci vai pakalpojumu nolūkam, kurš nav saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību.1 

 

   Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu vai pa tālruni 26008577 un norādīt pasūtījuma numuru un datumu. Atsakoties no preces, nauda par notikušu piegādi netiek atmaksāta. Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar mums, vēlams pa e-pastu. Interneta veikalā www.buvet.lv apskatāmajām precēm, pakalpojumiem, cenām un bildēm ir informatīvs raksturs. www.buvet.lv sniegtās informācijas izmantošana nerada juridiskas saistības starp interneta veikala apmeklētājiem un tā veidotājiem. Tā kā preču ražotāji nemitīgi strādā pie to uzlabošanas mēs nevaram garantēt informācijas pilnīgu precizitāti. Interneta veikals www.buvet.lv negarantē, ka visas kataloga preces ir uz vietas noliktavā. Iesakām pirms pasūtīšanas vai rēķina apmaksas sazināties ar mums. 

 

  Preču un pakalpojumu cenas norādītas bez PVN.

 

   SIA ‘‘Safe Riga Group’’  neuzņemas atbildību par iespējamo kaitējumu, kuru produkts (izstrādājums vai prece) tiešā vai netiešā veidā varētu nodarīt cilvēkiem, mājdzīvniekiem, mantai. Nepieciešamības gadījumos uzrādām precesatbilstības sertifikātu kopijas. 

 

Atsauces: 


1 Latvijas Republikas “Patērētāju tiesību aizsardzības likums”